Як повідомляє 1Football.info, слідом за Максимом Ковалем, Віталієм Ягодінскісом і Віталієм Каверіним з Києва в Ужгород відправився Вадим Петров.
18-річний нападник у минулому сезоні забив дев'ять м'ячів у першості U-19, чим, мабуть, і звернув на себе увагу В'ячеслава Грозного.
В Ужгороді Петров проведе найближчі півроку. Як розповів нам сам футболіст, зараз він тренується разом з основою: «Займаюся з першою командою, але швидше за все грати перші ігри буду за дубль».