Ще один молодий динамівець орендований «Говерлою»

Динамо Київ 8 Серпня, 10:03
Слідом за Максимом Ковалем, Віталієм Ягодінскісом і Віталієм Каверіним з Києва в Ужгород відправився Вадим Петров.

Як повідомляє 1Football.info, слідом за Максимом Ковалем, Віталієм Ягодінскісом і Віталієм Каверіним з Києва в Ужгород відправився Вадим Петров.

18-річний нападник у минулому сезоні забив дев'ять м'ячів у першості U-19, чим, мабуть, і звернув на себе увагу В'ячеслава Грозного.

В Ужгороді Петров проведе найближчі півроку. Як розповів нам сам футболіст, зараз він тренується разом з основою: «Займаюся з першою командою, але швидше за все грати перші ігри буду за дубль».