Джермейн Ленс: «Інтерес до моєї персони є, але поки нема про що розмовляти»

Динамо Київ 8 Серпня, 17:01
Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів, як йому живеться в Києві і про те, що буде робити, якщо не перейде в европейський клуб.

«Тут все спокійно. Тим більше, що клуб достатньо добре забезпечує мою недоторканність. Так, батьки хвилюються. Тому кожен день я розмовляю зі своєю мамою і, звичайно, зі своєю подругою» -

цитує Джермейна голандська преса.

«Більшість ігор ми граємо тут, у Києві. Тим більше, вже затвердили календар та формат чемпіонату і на сході ми грати не будемо.»

«Я буду розмовляти, з приводу переговорів, коли мені щось буде відомо. Я відкритий для гарного клубу. Проте, у мене є контракт з «Динамо» і, якщо я залишусь в Україні, то буду відпрацьовувати його на всі сто».

«Як мені казав агент, то інтерес до моєї персони дійсно є, але, видно, там не все так легко. Я буду думати, коли надійде конкретна пропозиція. наразі нема про що говорити» -

резюмував Ленс.