Перші враження Бруна Ідейє від нового колективу

Динамо Київ 8 Серпня, 19:53
Браун Ідейє поділився своїми враженнями від сумісної праці із новим клубом «Вест Бромвич».

«Вони прийняли мене з розкритими обіймами. Я дуже щасливий знаходитись тут і дякую Богу за благословення»,

- написав Ідейє в своєму Твіттері.