Наставник донецького «Олімпіка» дав передматчевий коментар напередодні зузстрічі з «Динамо».
«Матчі з грандами необхідні для росту нашого клубу, для розвитку. Все-таки, зіграти на такому стадіоні в офіційному матчі з «Динамо» - зростання для кожного з футболістів. Тому ми всі чекаємо цієї зустрічі і сподіваємося в ній зіграти гідно», - сказав Санжар у ефірі телеканалу «Футбол 1»
«Вважаю, що шанси у нас реальнi. Це футбол. Тому ми сподіваємося на свій успіх і віримо в нього. Будемо грати в гідний, змістовний футбол. Зрозуміло, що наша гра буде залежати від того, наскільки нам дасть зіграти суперник».