ФК «Динамо» Київ із сумом сповіщає, що сьогодні, 9 серпня 2014 року, на 57 році життя помер Андрій Михайлович Баль.
Пішла з життя прекрасна людина, видатний футболіст. У складі київського «Динамо» Андрій Баль чотири рази перемагав в чемпіонаті СРСР і чотири рази в Кубку СРСР, ставав володарем Кубка кубків УЄФА. У складі збірної СРСР виступав на Кубку світу-1982, в складі юніорської збірної СРСР ставав чемпіоном світу та чемпіоном Європи.
В останні роки Андрій Баль працював в структурі ФК «Динамо» - спершу асистентом тренера, потім тренером-селекціонером.
Як повідомляє ua-football.com, Андрій Баль помер, граючи в футбол на стадіоні ім. Банникова.
1927.com.ua приносить свої щирі співчуття рідним та близьким Андрія Михайловича.