Богдан Сарнавський: «В цьому році «Шахтар» повиннен повторити і чемпіонство, і Суперкубок, і Кубок завоювати»

Динамо Київ 9 Серпня, 12:47
Воротар юніорської збірної України (U-19) в інтерв'ю MatchDay розповів про себе і про «Шахтар».

Воротар юніорської збірної України (U-19) в інтерв'ю

MatchDay розповів про себе і про «Шахтар».

- Богдан, після твого особистого успіху на юнацькому Євро в Угорщині, де ти увійшов в топ-10 відкриттів чемпіонату, не надходили пропозиції від інших клубів?

- Скажу так: перш за все, мені хотілося б закріпитися в «Шахтарі», і дуже чекаю, коли мені нададуть шанс. Сподіваюся, він з'явиться, і я ним скористаюся.

- Чи є у тебе в даний час проблеми з облаштуванням і пошуку житла в столиці?

- Ні. Я ж сам київський. Батьки задоволені, що живу в Києві. Я в цьому теж тільки за. Але все одно хочеться повернутися в Донецьк. Все-таки «Шахтар» - донецька команда, і треба грати на «Донбас Арені», радувати вболівальників. Адже ми для них граємо.

- Чому керівництво вирішило проводити домашні матчі у Львові, а проживати і тренуватися в Києві?

- Не володію інформацією. Я був у збірній, мені сказали: так і так. Я «двома руками» за те, щоб бути в Києві.

- Це якимось чином впливає на команду?

- Ні. У всіх нормальний настрій. Головне, що все в безпеці, інше відходить на другий план. І у Львові вболівальники добре нас взяли.

- Зараз команда багато часу проводить у Києві. Ситуація в Україні не відображається на легіонерах, на їх настрої?

- З нами хлопці нормально спілкуються. Все добре. Принаймні, на взаєминах футболістів це не позначається. А там вже нехай самі розбираються, це не моя справа.

- Шанси команди в грі проти «Металіста»?

- «Шахтар» завжди грає тільки на перемогу. Дай бог, виграємо. Хлопцям бажаю удачі.

- А, взагалі, як оціниш перспективи команди в цьому сезоні?

- «Шахтар» завжди в фаворитах. Думаю, це безперечно. Повинні вигравати все, скрізь і завжди. Все-таки «Шахтар» - чемпіон України і володар Суперкубка. Цього сезону, думаю, повинні повторити і чемпіонство, і Суперкубок, і Кубок завоювати.

- Містер розраховує на тебе в цьому сезоні? Відома тобі думка тренера щодо цього?

- Я роблю все можливе і чекаю шансу, який, сподіваюся, наставник мені надасть.

- В «Шахтарі» досить серйозний конкурс на воротарську позицію. Чи готовий ти боротися за місце в основі або розглянеш пропозиції про перехід в інший клуб?

- Я дуже чекаю на шанс. Думаю, Містер бачить, як я працюю. І дай бог, цей шанс з'явиться. Якщо ні - будемо щось думати. Потрібно все-таки рухатися вперед. Грати ж бо хочеться.

- У всіх українських командах воротарську позицію займають саме українські воротарі. Ця позиція є найменш проблемною. Як думаєш, чому?

- По-моєму, українська школа воротарів завжди була на дуже високому рівні, ще з часів СРСР. Так давно повелося, що в Україні немає проблем з воротарями.