U-21. 3-й тур. «Динамо» - «Олімпік» - 3:0. ВІДЕО

Динамо Київ 9 Серпня, 13:35
У третьому турі чемпіонату України серед молодіжних складів команд Прем’єр-ліги київське «Динамо» на своєму полі впевнено обіграло донецький «Олімпік».

У цій грі тренерський штаб молодіжної команди на чолі з Вісенте Гомесом зміг задіяти кількох гравців основного складу. До гри за молодіжну був залучений Сергій Рибалка, який у зв’язку з дискваліфікацією не міг взяти участь у матчі основних складів, а також Ніко Кранчар, який відновився після травми, проте ще не набрав оптимальної форми.

Старт гри, яка незважаючи на вечірній час, пройшла за дуже спекотної погоди, був за динамівцями. Від самого початку матчу вони взяли м’яч під свій контроль, шукаючи варіанти біля воріт суперника.

Ледве минуло п’ять хвилин гри, як оборона гостей дала перший збій. Віктор Циганков вривався до штрафного майданчика лівим флангом і був не по правилах зупинений капітаном «Олімпіка» Іваном Тюрею, від опіки якого він вже практично звільнився. Арбітр вказав на «точку» і до м’яча підійшов Сергій Рибалка. Він майстерно виконав вирок, розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах.

Надалі динамівці, за діями яких уважно стежив головний тренер першої команди Сергій Ребров, продовжували контролювати хід гри, йти вперед, і незабаром втілили свою перевагу у другий гол.

Чергову затяжну атаку спробував загострити Циганков, який, перебуваючи на лівому фланзі, зіграв у просту стінку з Чумаком, потім віддав на Кранчара, і Ніко зробив класний пас у дотик до штрафної, вивівши на ударну позицію одразу двох динамівців. Забивати міг і Циганков, але зробив це Чумак, присвятивши свій гол Валентину Белькевичу, який пішов з життя тиждень тому.

Гру «біло-синіх» у цьому матчі вели Рибалка та Кранчар, які додали футбольного інтелекту атакам команди. Іноді навіть здавалося, що той же Кранчар намагається грати трохи повільніше, аніж зазвичай, аби його молоді партнери по команді краще сприймали його задуми та переймали його досвід.

Перевага динамівців на полі не викликала жодних сумнівів. Гості створили лічені нагоди біля воріт нашої команди, але бодай раз пробити Артура Рудька, який провів гру дуже впевнено, їм не вдалося.

Натомість динамівці створили у другому таймі безліч моментів аби довести рахунок до розгромного, один з яких врешті реалізували. До третього голу привів стандарт на лівому фланзі. Чумак м’яко навісив у бік воріт, а капітан команди Микита Бурда випередив усіх та відправив м’яч до сітки.

Таким чином, динамівці зробили подарунок одному зі своїх тренерів, Юрію Морозу, який як раз у цей день святкував свій день народження.

Чемпіонат U-21. 3-й тур

08.08.2014. смт Чапаївка, НТБ «Динамо», 200 глядачів

«Динамо» - «Олімпік» - 3:0 (2:0)

«Динамо»: Рудько, Михайліченко, Бурда (к), Харатін, Полегенько (Лук’янчук, 73), Рибалка (Казаков, 61), Чумак, Циганков (Нагорний, 46), Кранчар (Мироненко, 61), Кузик, Бєсєдін (Тищенко, 82).

«Олімпік»: Шевченко, Счастливцев, Варванін, Іванків (Коновалов, 57), Тюря (к) (Пісковий, 61), Цимбалюк (Янков, 77), Марцінюк (Рибін, 59), Семенина, Одинцов, Недоля, Біленький (Глоданюк, 63).

Голи: Рибалка (7, з пенальті), Чумак (17, гольовий пас – Кранчар), Бурда (83, гольовий пас – Чумак)

Попередження: Чумак (84) – Недоля (61), Рибін (73), Янков (78), Варванін (82)