Блохін: "Як Хачеріді запросили в" Шахтар ", він перестав працювати"

Динамо Київ 12 Серпня, 12:28
Наставник "Динамо" Олег Блохін після поразки від "Чорноморця" (1:2) розповів про ситуацію з Євгеном Хачеріді.




Наставник "Динамо" Олег Блохін після поразки від "Чорноморця" (1:2) розповів про ситуацію з Євгеном Хачеріді.



- Ви його поміняли ...



- Я не знаю, що у Хачеріді. Після того, як його почали запрошувати в Донецьк, Хачеріді вже і перестав тренуватися, працювати. Такого бути не може. Я думаю, що там нічого немає.



- Ви підозрюєте Хачеріді в імітації травми?



- Я нічого не підозрюю. Він відійде в збірній, мені завтра лікарі доповідатимуть, що відбувається. Людина повинна працювати на команду, - сказав Блохін в ефірі каналу "2 +2".



Нікіта Гребеник, переклад Ельзари Джапарової
, – 1927.com.ua ©