9 серпня на 57-му році пішов з життя Андрій Баль.
Це непоправна втрата для всього українського футболу. Андрій Баль був чудовим гравцем, який добився успіхів у складі київського «Динамо» і збірної СРСР. Виступав в якості футболіста і тренував в Ізраїлі. Згодом працював в «Ворсклі», «Москві», «Чорноморці», «Динамо» і збірної України. Футбольна громадськість країни сумує у зв'язку з втратою одного зі своїх видатних представників.
ФК «Шахтар» висловлює співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять...