Євтушенко: «Баль помер прямо посеред поля»

Динамо Київ 9 Серпня, 15:51
Трагічна новина сьогодні прийшла з Києва - помер легендарний футболіст «Динамо» Андрій Михайлович Баль. Смерть його застала під час гри з друзями.

Як інформує terrikon.com, попередня причина смерті - зупинка серця.

- Щосуботи хлопці грають на Баннікова об 11 годині дня. І ось сьогодні Андрій був на тренуванні, на жаль, помер прямо посеред поля.



Хорошою людиною він був. Думаю, що у нього не було ворогів, він нікому ніколи не робив підлості, був добродушним, уважною людиною до своїх друзів і товаришів, -

сказав каналу «Футбол 1» екс-одноклубник Баля Вадим Євтушенко.