Як інформує terrikon.com, попередня причина смерті - зупинка серця.
- Щосуботи хлопці грають на Баннікова об 11 годині дня. І ось сьогодні Андрій був на тренуванні, на жаль, помер прямо посеред поля.
Хорошою людиною він був. Думаю, що у нього не було ворогів, він нікому ніколи не робив підлості, був добродушним, уважною людиною до своїх друзів і товаришів, -
сказав каналу «Футбол 1» екс-одноклубник Баля Вадим Євтушенко.