Тарас Михалик: «Баль був великий тренер і людина»

Динамо Київ 9 Серпня, 16:11
Півзахисник московського «Локомотива» Тарас Михалик, який працював разом з Андрієм Балем в київському «Динамо», зізнався, що шокований новиною про смерть свого екс-тренера.

«Добре його знав по роботі в «Динамо» і збірній України, добре знав його брата. Це був великий тренер і людина.



У мене завжди були з ним прекрасні відносини. Зараз ще щось говорити просто складно - я в шоці», -

сказав Михалик виданню ИТАР-ТАСС.