«Добре його знав по роботі в «Динамо» і збірній України, добре знав його брата. Це був великий тренер і людина.
У мене завжди були з ним прекрасні відносини. Зараз ще щось говорити просто складно - я в шоці», -
сказав Михалик виданню ИТАР-ТАСС.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Добре його знав по роботі в «Динамо» і збірній України, добре знав його брата. Це був великий тренер і людина.
У мене завжди були з ним прекрасні відносини. Зараз ще щось говорити просто складно - я в шоці», -
сказав Михалик виданню ИТАР-ТАСС.