Нічия, рівноцінна поразці: «Динамо» — «Олімпік»: 0:0. ФОТО. ВІДЕО

Динамо Київ 9 Серпня, 18:41
Матч 3-го туру української Прем’єр-ліги «Динамо» Київ – «Олімпік» Донецьк завершився нульовою нічиєю.

Першу десятихвилинку динамівці провели активно. Найбільше в киян виділялися Ярмоленко, Калітвінцев, Макаренко та Тремулінас. «Олімпік» відповів неточним навісом Іванова.

До завершення першого тайму в грі повністю домінували «біло-сині».

Друга половина матчу також розпочалася атаками киян. «Олімпік» біля воріт «Динамо» так і нічого не створив, а от моменти «біло-синіх» так і залишилися нереалізованими. М’яч просто «не йшов» у ворота суперника. В результаті, матч завершився безгольовою нічиєю, котра для динамівців рівноцінна поразці.

УПЛ. 3-й тур. «Динамо» – «Олімпік» 0:0

Динамо: Рибка – Макаренко, Драговіч, Даніло Сілва (Селін, 51), Тремулінас – Сидорчук (Безус, 87), Беланда, Гусєв, Калітвінцев – Ярмоленко – Кравець

Олімпік: Литовка – Іванов, Дитятьєв, Гришко, Тищенко – Лебедь, Огіря, Шеріф (Ситнік, 79), Дорошенко, Єременко (Драченко, 56) – Кадимян (Лисенко, 74)

Попередження:

Драговіч, Макаренко – Єременко, Драченко, Кадимян, Лисенко, Лебедь

(Відео: ТСН ПРОСПОРТ

)



Фото з матчу:

фото:

fcdynamo.kiev.ua