Роман Санжар: «На сьогоднішній день ця перемога - щось більше для нас»

Динамо Київ 9 Серпня, 19:13
Головний тренер донецького «Олімпіка» Роман Санжар поділився враженнями від матчу проти київського «Динамо» (0:0) з журналістами каналу «2+2»:

- Цю нічию можна назвати перемогою для вас?

- Я скажу так: ми серйозно налаштовувалися на гру. Наша команда хотіла не тільки заробити очки, але і показати хорошу, а головне змістовну гру. Якщо говорити про оборону, то гравці виклалися на всі 100%. Що стосується атаки, то там не все вийшло. Ми виконували багато роботи в обороні, але в атаці виглядали дуже скромно. Нам приємно, що змогли заробити ці очки, вони потрібні для впевненості у своїх силах, тим паче «Динамо» - лідер українського чемпіонату. На сьогоднішній день ця перемога - щось більше для нас.

- Чи можна сказати, що головні дві риси вашої гри сьогодні – відчайдушність? Ви і в підкати стелилися, захищалися, як могли.

- Так, коли ми вибудовували план на гру, розуміли, що поступаємося «Динамо» у майстерності, але компенсувати майстерність могли тільки величезним бажанням перемогти, самовіддачею, дисциплінованими діями в обороні. Ми хотіли показати командні та індивідуальні дії в атаці, але на жаль, вони у нас не вийшли, проте нічого страшного в цьому немає. Команда заробила результат, працюватимемо і в наступних іграх намагатимемося грати конструктивніше в плані створення моментів.