- На початку хотілося б принести співчуття усім близьким Андрія Михайловича Баля. Це дійсно втрата для нас. Коли вранці я дізнався про це, особисто для мене і для тренерів це був шок. Це був великий футболіст і дуже хороша порядна людина. Приношу свої щирі співчуття всім друзям, всім близьким цієї порядної і хорошої людини.
По грі - складно коментувати. Звичайно була величезна перевага, але толку з цієї переваги не було ніякого. На жаль, всього один удар в ствір, який був на останній хвилині. Зараз складно це коментувати, я думав, що якийсь план на гру ми виконали, ми володіли ініціативою, але потрібно забивати, потрібно створювати моменти.
- На чому ви зробили акцент в розстановці у перерві? Чи почули вас до кінця гравці?
- Акцент, здебільшого, був на швидкі передачі. Не тримати ці 2-3 дотики, щоб швидше розвивали атаку, швидше використовували чисельну перевагу на фланзі. На жаль, не повною мірою це вдавалося. Але, напевно, є і заслуга «Олімпіка», який дуже грамотно оборонявся, ешелоновано, і дуже складно було розкрити цю оборону. На жаль, в нас це не вийшло.
- Чому Шовковський сьогодні не грав?
- Ми з Михайловим прийняли таке рішення, дати сьогодні шанс Рибці. Сашко абсолютно не проти, ми з ним розмовляли.
- Яка ситуація з Мбокані?
- Йому зробили операцію. Приблизний термін відновлення від 3-х до 4-х місяців.
- Сьогодні Макаренко провів дуже цікавий матч. Чи плануєте Ви його залишити на цій позиції?
- Євген і почав на цій позиції. Коли я працював в дублі, він грав на цій позиції, і досить успішно. Сьогодні, я думаю, він проявив усі свої бійцівські якості. У нього дуже світла голова, ті передачі, які він віддавав, ту боротьбу, яку він давав - претензій до нього немає ніяких.
- Ви плануєте і далі його використовувати на цій позиції?
- Подивимося, яка у нас взагалі буде ситуація з опорними. Ви самі бачите, яка ситуація, один захисник взагалі випав у нас, можливо у Данило серйозна травма. Що буде, далі подивимося. Мігель теж ще не відновився.
- Про травму Сілви вже щось відомо?
- Поки в роздягальні, зараз повезуть на МРТ, подивляться, що там.
- Чому заміну провели аж на 87-ій хвилині?
- Думаю, що в атаці ми комбінували, намагалися десь знайти чисельну перевагу. Я бачив по хлопцям, ніхто особливо не підсів, ніхто не випадав. Ще раз повторюся, дуже складно було розкривати оборону, коли стояли 9 людей на лінії штрафної. Але, на жаль, Гармаш ще не готовий на сто відсотків - це показала минула гра. Кілька тренувань він пропустив через те, що була рідина в коліні, і складно було ризикувати Денисом, якщо він не на сто відсотків готовий до цієї гри. У будь-якій грі для нас важливі 3 очки, що з «Металістом», що з «Олімпіком», але ризикувати людьми не можна. Потрібно було, щоб виходили тільки здорові.
- Щодо тяжкої втрати двох тренерів, як переносять цю новину гравці?
- Я не знаю, як вони це переносять. Коли я їм на установці говорив про Андрія Михайловича, це, звичайно величезна втрата для київського «Динамо». Це дві людини-легенди, які робили славу «Динамо». Мені самому було складно давати установку, розуміючи, що цих людей дійсно немає і це сталося зовсім недавно, і вони пішли в такому молодому віці.
Я не можу сказати за хлопців, але я бачив їхні очі. Вони дійсно переживають, розуміють, що це люди - легенди київського «Динамо».