Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олімпіка» Романа Санжара.
- Ми готувались по особливому до цієї гри. «Динамо» лідер нашого чемпіонату, дуже гарна команда, кваліфіковані гравці. Для нас, офіційна гра з такою командою і позитивний результат був дуже важливий з точки зору психології. Нам хотілось, окрім результату, показати змістовну гру. І якщо в обороні хлопці виконували організаційні побудови наші, всі захисники і півзахисники працювали на оборону, то в нападі у нас не було переходу. Можливо, тому що ми «наїдались» в обороні і тому, вже через втому не могли вести змістовну гру. Але, за рахунок настрою, великої самовіддачі, терпінню кожного гравця, нам вдалось досягти позитивного результату.
- Чому на сьогоднішній матч не був заявлений Гельзін (Президент «Олімпіка» - Ред.)?
- У нього травма. Наразі він відновлюється. Можливо буде в заявці на наступний матч, але, можливо, що й ні.
- Ще в травні ви програли другій команді «Динамо». А сьогодні зіграли внічию з першою командою. За рахунок чого так змінилась ваша команда?
- Це питання мотивації. Коли ми грали з «Динамо-2» в нас вже закінчувався чемпіонат і на тот момент питання виходу в Прем’єр-Лігу ми вже вирішили. Плюс, у нас майже не було резерву, тому що багато гравців знаходились у лазареті. Та й кінцівку чемпіонату, не тільки з «Динамо», а й з іншими командами зіграли не дуже виразно. Попрацювали на зборах, підсилились певними гравцями. Плюс, звичайно ж, питання мотивації. З «Динамо-2», коли питання про вихід було майже вирішено і зараз, коли грали з першою командою – це різні речі. Тому, напевно, такий результат.
- Чи потребували ваші гравці додаткового настрою на матч з «Динамо»?
- Можливо, й треба було. Тут головне було не перегоріти, і в той же час не перекрутити себе. Також, треба було вірити в себе, вірити в те, що ми можемо, що ми чогось варті.
- Чи грали ви проти Реброва в часи, коли самі грали?
- Проти «Динамо» грав, але, здається, Сергія вже не було, на той час, в «Динамо»
- Воротар Литовка вже другий матч поспіль грає «сухий» матч. Кого з новачків команди можете ще виділити?
- Те, що Літовка грає на нуль це не лише його заслуга, а це заслуга усієї команди, оскільки у нас в обороні активно працюють і нападники. Когось окремо я не хочу виділяти. Я виділю всю команду, тому що усі хлопці, які вийшли сьогодні грати віддавались повністю на футбольному полі.
- Не так давно казали, що Єременко майбутня зірка українського футболу. Який його потенціал?
- Якщо говорити про ту гру, яку він показав сьогодні, то він може грати ще сильніше. Мені складно визначити його потенціал, але я вірю в нього. Він має гарні здібності і він може стати гарним гравцем.