Керівництво київського «Динамо» прийняло останню пропозицію «Бешикташа» за трансфер півзахисника киян Юнеса Беланди, повідомляє «Трибуна
»з посиланням на NTV Spor.
За даними джерела, турецький клуб запропонував «Динамо» 7 млн євро за перехід футболіста і отримали згоду на проведення трансферу. Нагадаємо, угода Беланда з «Динамо» діє до 2018 року.