, повідомляє «Сегодня».
Колишній нападник «Динамо» і збірної України Артем Мілевський недавно перейшов в хорватський «Хайдук», який в найближ раунді Ліги Європи зіграє з дніпропетровським «Дніпром».
На сайті «Хайдука» вже з'явилися перші фотографії буднів Мілі в Хорватії. На одній з них він в обнімку з президентом клубу Марином Брбічем в роздягальні команди після перемоги над «Шахтарем» з Караганди (3:0).
Сам Мілевський поки в складі нового клубу на поле не виходив, але вже активно тренується. На одній з фото Миля виконує пробіжку з іншими футболістами «Хайдука: