Олександр Денисов: «Дебютант відібрав очки у київського «Динамо»

Динамо Київ 10 Серпня, 20:12
Ведучий програми «Великий Футбол» Олександр Денисов прокоментував нульову нічию у матчі «Динамо» - «Олімпік».

«Динамо» уникнуло великих потрясінь. Принаймні, команда живе на своїй базі, грає на своєму рідному стадіоні. Є, звичайно зовнішні фактори, які могли вплинути. Проте, вчорашній матч - лише один удар в створ воріт. «Олімпік» - дебютант! Не просто команда, яка періодично може повернутися, потім знову піти в Першу лігу, це абсолютно чітко - дебютант. Який, по суті, вперше грає на великому стадіоні, 80-тисячнику, і він відібрав очки у київського «Динамо».

Я б зрозумів, якби ми обговорювали, припустимо, гру з «Чорноморцем». Але, що переживає зараз «Олімпік», ми навіть уявити не можемо, з його можливостями, точніше за їх відсутністю. Команда, до речі, зараз в Києві, не зрозуміло де жити, де грати, ще й стільки новачків»,

- підсумував Денисов.