Сергій Ребров: «Те, що ми намагалися награвати, не завжди виходило»

Динамо Київ 10 Серпня, 20:27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров про гру проти донецького «Олімпіка»:

«Гравці старалися, віддавалися. Не буває таких команди, у яких оборона не багаторівнева, її не так просто розкрити. Те, що ми намагалися награвати, не завжди виходило», -

сказав Сергій Ребров в ефірі програми «ПроФутбол».