- Києву не вистачає швидкості та мобільності, як завжди ми звикли бачити. Якось все пасивно. При тому, «Олімпік» набрав футболістів, підсилився, але «Динамо Київ» повинно було обігрувати цю команду. Можливо вже обіграли, виходячи на поле. Плюс треба більше агресивності команді, -
підсумував Ігор Вікторович.