Олександр Севідов: «Безус нестандартний гравець»

Динамо Київ 10 Серпня, 21:09
Новий експерт програми «Великий футбол» відомий тренер Олександр Севідов поділився враженнями від гри «Динамо» проти «Олімпіка».

Новий експерт програми «Великий футбол» відомий тренер Олександр Севідов поділився враженнями від гри «Динамо» проти «Олімпіка».

«Ідейє і Мбокані – це достатньо серйозні втрати для «Динамо». Це два нападники, які у такій ситуації, в якій Кравець не дістав, дістали б напевно. Ленс не грає, Велозу не грає. Наразі, дуже молода середня лінія - Сидорчук та Макаренко. До речі, Євген дуже хорошу гру провів. Можливо, не так гостро як він може, проте передачі він свої давав справно. Але родзинки не вистачає.

У даному випадку мені подобається Безус. Він гравець нестандартний».