Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко прокоментував клубному сайту критику Євгенія Коноплянки, який доволі різко висловився про керівництво дніпрян.
«Думаю, це було зроблено в запалі емоцій після невдало зіграного матчу в Копенгагені, він наговорив трохи зайвого. Коноплянка досить розумна людина, щоб зрозуміти, що не так все просто.
Женя натякав на те, що можна було підписати контракт з Ротанем ще рік тому, але ситуація так складалася, що не все залежало тільки від керівництва клубу. Там і інші люди втрутилися. Не думаю, що Коноплянка насправді так думає.
Що стосується самого Коноплянки і його майбутнього, то зараз ніяких переговорів по цьому футболістові не ведеться. Конкретних пропозицій немає, але ви прекрасно знаєте ситуацію - ці переговори можуть відбутися в будь-який момент. Може, до кінця цього трансферного вікна він нас покине, але я так говорю кожне трансферне вікно».