«Динамо» втратило перші очки в чемпіонаті, зігравши вдома внічию з новачком УПЛ - донецьким «Олімпіком». Віддаючи належне героїчному настрою і самовідданості донеччан, зазначимо, що команда Сергія Реброва провела гру відверто слабко, за весь матч створивши лише один по-справжньому гольовий момент.
«Якби «Динамо» і «Олімпік» перед грою «махнулись» формою, то особливої різниці в грі ніхто б не побачив, - журиться знаменитий форвард «Динамо» 70-их Віталій Хмельницький, коментуючи поєдинок для газети «Сегодня».
«Мені боляче бачити, як страждають на полі ті, хто нині виходять в футболках ДК. Скільки шикарних прострілів в грі з «Олімпіком» зробили Калітвінцев-молодший і Тремулінас?.. Тільки забивай. Де був наш центрфорвард – незрозуміло. Всі згадують два голи Кравця «Валенсії», але це було давно і відтоді Артем не вражає. Так, згоден, що без Мбокані та Ідейє у Реброва вибір невеликий. А з Ленсом що? Як, зазвичай, не готовий? Скільки він у «Динамо» вже, і то не готовий, то не здоровий. Так він і в збірній грає: ніби і є на полі, а толку від нього мало. Можливо, Ленсу, якщо у нього є совість і самолюбство, треба в такий важкий момент взяти на себе функції лідера атак. Чесне слово, будь мені рочків на 40 менше, прийшов би на виручку «Динамо». А якщо без жартів, то дуже потрібен команді гравець, який здатний забивати».