Дентіньо: «Тепер, в Києві, ми в безпеці»

Футбол України 11 Серпня, 08:25
Форвард «Шахтаря» Дентіньо в інтерв’ю «Профутболу» запевнив, що бразильці в Києві почувають себе в безпеці.

Форвард «Шахтаря» Дентіньо в інтерв’ю «Профутболу» запевнив, що бразильці в Києві почувають себе в безпеці.

«Чи боїмося ми залишатися в Україні? Ні, вже все спокійно.

Спочатку трохи боялися, адже знаємо, що тут досить небезпечно, але зараз ми почуваємося досить захищеними.

Вдячні президенту «Шахтаря», що розмістив команду в Києві. Тепер ми в безпеці».