Форвард «Шахтаря» Дентіньо в інтерв’ю «Профутболу» запевнив, що бразильці в Києві почувають себе в безпеці.
«Чи боїмося ми залишатися в Україні? Ні, вже все спокійно.
Спочатку трохи боялися, адже знаємо, що тут досить небезпечно, але зараз ми почуваємося досить захищеними.
Вдячні президенту «Шахтаря», що розмістив команду в Києві. Тепер ми в безпеці».