Вадим Євтушенко: «Від Баля завжди відчувалась якась позитивна енергія»

Динамо Київ 11 Серпня, 08:34
Не встигла футбольна Україна відійти від раптової смерті Валентина Белькевича тиждень тому, як настала нова втрата. В суботу не стало знаменитого гравця і тренера Андрія Баля.

«Він перейшов в «Динамо» з «Карпат» в 1981 році вже досить відомим гравцем і влився до складу абсолютно безболісно. Відразу був прийнятий як свій, -

цитує Вадима Євтушенка

«Сегодня»

. - Ми з Андрієм особливо зблизилися, коли під час турніру в Індії на Кубок Неру в 1986-му разом виступали у складі другої збірної СРСР і жили в одній кімнаті. Після цього по-справжньому здружилися.

Він завжди поздоровляв мене з днем народження. Навіть протягом тих 19 років, що я жив у Швеції, був одним з небагатьох, хто не забував робити це. Я звичайно намагався відповідати тим же і потім, після мого повернення. Ми часто зустрічалися на різних заходах, і нам завжди було про що поговорити, завжди було цікаво спілкуватися один з одним. Від нього завжди відчувалась якась позитивна енергія».