«Він перейшов в «Динамо» з «Карпат» в 1981 році вже досить відомим гравцем і влився до складу абсолютно безболісно. Відразу був прийнятий як свій, - цитує Вадима Євтушенка
Він завжди поздоровляв мене з днем народження. Навіть протягом тих 19 років, що я жив у Швеції, був одним з небагатьох, хто не забував робити це. Я звичайно намагався відповідати тим же і потім, після мого повернення. Ми часто зустрічалися на різних заходах, і нам завжди було про що поговорити, завжди було цікаво спілкуватися один з одним. Від нього завжди відчувалась якась позитивна енергія».