Володимир Гельзін: «Дуже приємно відбирати очки у «Динамо» на такому красені-стадіоні, як НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 11 Серпня, 09:04
Після історичної нічиєї з «Динамо» на НСК «Олімпійський» граючий президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін дав інтерв'ю.

Після історичної нічиєї з «Динамо» на НСК «Олімпійський» граючий президент «Олімпіка» Владислав Гельзін дав інтерв'ю офіційному сайту донеччан.

- Одразу після матчу в роздягальні були оплески. Це вас вітали чи один одного?

- Я зайшов, привітав команду. А команда привітала мене, як керівника. Дуже приємно відбирати очки у «Динамо» на такому красені-стадіоні, як НСК «Олімпійський».

- А чому ви не грали?

- Я тільки в понеділок починаю тренування. Був травмований. Але нічого, прийду в форму і буду грати знову.

- Де ви дивилися матч і як вам гра ваших хлопців?

- «Олімпік» робить перші кроки, і грати змістовно проти таких лідерів чемпіонату, як «Динамо» - складно. Але відзначу, що наша команда грала дисципліновано. Діяли від оборони, тому, що «Динамо» не дозволяє грати по-іншому сьогодні. Можливо, поки нам не вистачає злагодженості при переході в атаку, але це можна поправити.

- Тобто, середня лінія вас трохи розчарувала?

- Вона не розчарувала, просто, напевно, ще раз повторю, нам в таких матчах не вистачає досвіду. Але, нічого, будемо набиратися.

- А преміальні будуть за результат?

- А як же.

- У зв'язку з позитивним результатом з «Динамо» завдання на сезон не підвищилися?

- Давайте не будемо забігати наперед. Завдання у нас залишається колишнім - залишитися у Прем'єр-лізі і показати, що «Олімпік» не дарма вийшов у вищий футбольний світ країни.

- Ви очікували, що в трьох матчах наберете чотири очки?

- Я вам скажу чесно, що з «Чорноморцем» ми особливо не сподівалися взяти очки, адже до того часу не встигли дозаявити новачків. А з «Зорею» вже думали, що візьмемо очки. З «Динамо», напевно, нам пощастило.

- Владислав Григорович, якби півроку тому вам сказали, що ви на «Олімпійському» відберете очки у «Динамо», що б ви відповіли?

- Все можливо. У футбол же грають дві команди. Ми не перші відбираємо очки у «Динамо» і не останні (сміється).

- У матчі з «Шахтарем» буде ще складніше?

- З «Шахтарем» буде так само складно, як і з «Динамо». Наскільки нам пощастить, побачимо. Загадувати наперед не будемо.