Вдома підопічні В’ячеслава Грозного розписали безгольову нічию із гостями з Полтави. До гравців нашого клубу, які у попередніх турах вже виходили на поле у футболках ужгородців, приєднався воротар Максим Коваль (на фото)
Нападник В’ячеслав Панфілов вийшов на заміну замість Максима Шацьких на 85-й хвилині.
Поки що лише виходить на заміну півзахисник Віталій Каверін. У грі з полтавчанами наставник випустив його на кілька хвилин наприкінці зустрічі замість Дмитра Трухіна. Щоправда, це не завадило Віталію отримати попередження на 90-й хвилині матчу. Також жовті картки записали до свого пасиву Ягодінскіс та Люлька .
Також відзначимо, що у матчі взяли участь троє екс-динамівців. У складі «Говерли» це нападник Максим Шацьких (вийшов на поле зі старту та був замінений на 85-й хвилині). А у складі «Ворскли» - воротар Станіслав Богуш та півзахисник Денис Дедечко, які провели на полі весь матч.