Коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у рамках своєї конференції на Matchday.ua - про сенсаційну втрату очок київським «Динамо» у матчі з новачками Прем'єр-ліги.
« написав Бебех
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у рамках своєї конференції на Matchday.ua - про сенсаційну втрату очок київським «Динамо» у матчі з новачками Прем'єр-ліги.
« написав Бебех