На жаль, каси не мають можливості отримувати гроші і видавати їх власникам абонементів у зв'язку з постановою Національного банку України № 466 від 6 серпня 2014 року про призупинення фінансовими установами здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, що не контролюються українською владою.
«Правління Національного банку України
П О С Т А Н О В А
06 серпня 2014 року, м. Київ, № 466
Про призупинення здійснення фінансових операцій
Ураховуючи те, що на території Донецької та Луганської областей відповідно до постанови Правління Національного банку України від 23 липня 2014 року № 436 починаючи з 24 липня 2014 року запроваджено надзвичайний режим роботи банківської системи, з метою запобігання загрози життю і здоров’ю працівників та клієнтів банків, забезпечення стабільності банківської системи, керуючись статтями 3, 27, 99 Конституції України, статтями 7, 15 Закону України «Про Національний банк України», статтею 66 Закону України «Про банки і банківську діяльність», Законом України «Про боротьбу з тероризмом», розділом І Інструкції щодо організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 22 липня 2014 року № 435, Указом Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», Правління Національного банку України постановляє:
1. Банкам України призупинити здійснення усіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою
Голова В. О. Гонтарева
Інд. 25-1».
Незважаючи на це ФК «Шахтар» гарантує повернення грошей уболівальникам, які придбали абонементи на сезон – 2014/15. Повернення коштів буде здійснено за першої ж можливості.
Про відновлення роботи кас «Донбас Арени» наш сайт повідомить додатково.