«Результат матчу «Динамо» - «Олімпік» можна назвати провалом для киян, - цитує слова Кутєпова vesti.ua
Взагалі тур видався на рідкість нерезультативним, напевно, частково через спеку, та й багато команд ще просто не увійшлі в сезон».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Результат матчу «Динамо» - «Олімпік» можна назвати провалом для киян, - цитує слова Кутєпова vesti.ua
Взагалі тур видався на рідкість нерезультативним, напевно, частково через спеку, та й багато команд ще просто не увійшлі в сезон».