Ігор Кутєпов: «Якщо команда бореться за чемпіонство, вдома таких суперників, як «Олімпік» треба обігравати»

Динамо Київ 11 Серпня, 12:34
Екс-голкіпер харківського «Металіста» і київського «Динамо» Ігор Кутєпов прокоментував провальний для «біло-синіх» домашній матч проти «Олімпіка».

«Результат матчу «Динамо» - «Олімпік» можна назвати провалом для киян, -

цитує слова Кутєпова vesti.ua

. - Якщо команда бореться за чемпіонство, вдома таких суперників треба обігравати. А тут лише один удар в площину воріт за весь матч.

Взагалі тур видався на рідкість нерезультативним, напевно, частково через спеку, та й багато команд ще просто не увійшлі в сезон».