«Питання ж не тільки в часі, але і в кадрах, ось де ще собака порилася! Я не говорю, що Мбокані це панацея, але готовий припускати, що при ньому «Олімпік» не відскочив би. «Динамо» дійсно продемонструвало на рідкість беззубу гру, і це дуже серйозна невдача, сильний удар по амбіціях і планах.
Нічого, буде і на київській вулиці свято. Команда звикає до нових реалій... Питання не в Реброві», - написав Франков у своїй конференції на «Мatchday».