Артем Франков: «Динамо» продемонструвало на рідкість беззубу гру»

Динамо Київ 11 Серпня, 20:10
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков висловив своє враження щодо гри «Динамо» у третьому турі УПЛ проти «Олімпіка».

«Питання ж не тільки в часі, але і в кадрах, ось де ще собака порилася! Я не говорю, що Мбокані це панацея, але готовий припускати, що при ньому «Олімпік» не відскочив би. «Динамо» дійсно продемонструвало на рідкість беззубу гру, і це дуже серйозна невдача, сильний удар по амбіціях і планах.

Нічого, буде і на київській вулиці свято. Команда звикає до нових реалій... Питання не в Реброві»,

- написав Франков у своїй конференції на «Мatchday».