Екс-гравець і тренер дніпропетровського «Дніпра» і донецького «Шахтаря» Микола Федоренко поділився своїми враженнями від
матчу «Динамо» – «Олімпік».
«Хотілося б почати із зустрічі «Динамо» і «Олімпіка». Знаю, що вболівальники «Динамо» сприйняли результат і, головне, гру своєї команди як велике розчарування. Але тут треба мати на увазі декілька факторів. Перший - смерть Андрія Баля: повірте, це дуже впливає, це тільки деяким здається, що футболісти - ніби як не люди, але насправді вони дуже переживають. А в «Динамо» тут взагалі дуже важко... Щотижня хтось із легендарних гравців йде в інший світ, -
повідомляє xsport.ua.
Другий фактор - головний, мова йде про недооцінку. Будемо відверті: динамівці були впевнені, що такого суперника, як «Олімпік», вони обіграють легко. А по ходу гри переналаштувати дуже складно. Практично нереально. Плюс до цього нефарт, плюс не пішло, плюс гра не клеїлася.
Але давайте не валити все на Реброва! І давайте не порівнювати його з Блохіним! Мені подобається робота Сергія. У нього поки є головне - система, в якій він робить ставку на українців. Тому бажаю йому терпіння та вміння не шарахатися».