Артем Мілевський: «Я все починаю спочатку. Хочу грати так, як я грав пару років тому». ВІДЕО

Динамо Київ 12 Серпня, 14:15
Артем Мілевський дав коротеньке інтерв'ю хорватським журналістам після свого представлення в ролі гравця «Хайдука».

Артем Мілевський дав коротеньке інтерв'ю хорватським журналістам після свого представлення в ролі гравця «Хайдука».

- Я дуже радий знаходитись тут, у цьому клубі, в який мене покликали. Дуже позитивне перше враження про клуб, місто та, звісно, керівництво команди. Мені дійсно подобається цей клуб, з великою історією. Бажання лише одне – досягати високих результатів з цією командою.

- Як підписувався контракт? Хто тебе контактував?

- Контактував мене Боря (Борис Перек – тренер «Хайдука» - Ред.). Ми з ним дружимо ще з часів, коли удвох працювали в «Динамо» Київ. Борис давно шукав мій телефон по всіх соц.. мережах, знайшов, повірив в мене. За це я йому дуже вдячний. А також дуже вдячний своєму агенту Олександру Панкову.

- Для тебе це нова сторінка у твоїй біографії?

- Так, звісно. Тут я все починаю спочатку, для мене це дуже серйозний виклик. Я хочу грати так, як я грав пару років тому. Я розумію де я знаходжусь і де я буду грати. Я ніколи не хотів грати у якомусь маленькому клубі без історії. Я знаю чого від мене чекають вболівальники, які дуже гарно підтримують команду. Думаю, з такою підтримкою мені та команді буде набагато легше грати.

- Тебе не відволікають чутки, які ходять навкруги тебе?

- Чутки ходили, ходять та будуть ходити завжди. Але мене дуже тяжко чимось засмутити, вивести з себе. Я прийшов сюди завдяки людям, які в мене повірили і я не хочу їх підвести, в першу чергу. У мене в житті є правило, що якщо мені людина зробила добро, то я відповідаю вдвічі більшим добром. Я дуже серйозно налаштований грати у футбол саме тут.

Звичайно легко і просто нічого не буває. Людина, яка пропустила півроку, не вийде і одразу буде виробляти якісь чудеса. Але я готуюсь, тренуюсь. Головне, що у мене є мотивація, бажання. Коли я приходжу на стадіон «Хайдук» і дивлюсь, як вболівають місцеві фанати, особливо це було видно на Лізі Європи, то у мене запалюються очі вийти на поле і допомогти команді. Я дуже сильно чекаю суботу.

- Наступний суперника «Хайдука» - «Дніпро». Скільки голів ти їм забив?

- Я часто їм забивав. Десь голів 6.

- Як ти вважаєш, що нас може чекати у матчі з українським клубом?

- Нам трапився дуже цікавий суперник. Команді кожен рік прогресує. Але мені дуже імпонує гра «Хайдука». Молоді хлопці, які не бояться грати у футбол. «Дніпро» не треба боятися. Це гарна команда. Є гарні гравці – Коноплянка, Ротань, Кравченко. Є досвідчені гравці. Але їх ні в якому разі не потрібно боятись. У нас дуже цікава команда. Треба виходити і спокійно з нею грати.