Іван Шарій: «Думали «Олімпік» - це три очки в кишені»

Динамо Київ 12 Серпня, 15:53
Колишній форвард полтавської «Ворскли» прокоментував нульову нічию в матчі «Динамо» - «Олімпік».

Колишній форвард полтавської «Ворскли» прокоментував нульову нічию в матчі

«

Динамо

»

-

«

Олімпік

»

.

- По-перше - це недооцінка суперника. Думали, що «Олімпік» - це три очки в кишені автоматично. Мовляв, та що там: заб'ємо їм! Потрібно визнати, що таке легковажне ставлення все таки було. Але «Олімпік» організовано зіграв в обороні, зате динамівці не викладалися на всі сто. Футбол таких помилок не прощає. Можливо, ця нульова нічия стане для «Динамо» уроком на майбутнє, -

цитує експерта «Футбол 24».