Колишній форвард полтавської «Ворскли» прокоментував нульову нічию в матчі
«Динамо
»-
«Олімпік
».
- По-перше - це недооцінка суперника. Думали, що «Олімпік» - це три очки в кишені автоматично. Мовляв, та що там: заб'ємо їм! Потрібно визнати, що таке легковажне ставлення все таки було. Але «Олімпік» організовано зіграв в обороні, зате динамівці не викладалися на всі сто. Футбол таких помилок не прощає. Можливо, ця нульова нічия стане для «Динамо» уроком на майбутнє, -
цитує експерта «Футбол 24».