Але тепер матчі проходитимуть у Польщі,
повідомляє сайт «Ваші новини».
Зазначимо, збірна України має грати в групі А разом зі збірними Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі.
Додамо, що вкінці травня терористи ДНР захопили спортивну арену «Дружба», яку згодом підпалили. Цей стадіон був домашньою ареною для ХК «Донбас».
Згодом донецький хокейний клуб повідомив, що не братиме участі у майбутньому сезоні Континентальної хокейної ліги, яка проводиться під патронатом Росії, після чого скасував і свою участь у чемпіонаті України.