Віктор Вацко: «Девіч - непоганий варіант для «Динамо»

Динамо Київ 12 Серпня, 20:59
Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко поділився враженням з приводу проблемної ситуації в «Динамо» із форвардами.

«По-перше, я впевнений, що Динамо веде роботу із придбання форварда.



По-друге, із-за кордону придбати сильного (а ми говоримо виключно про сильного!) футболіста важко взагалі, а зараз для українського клубу і поготів.



По-третє, Девіч - непоганий варіант з точки зору гри, проте маю сумніви, що привабливий економічно. Не варто забувати, що свого часу Марко, маючи домовленість і узгодженість контрактних умов із Динамо, зробив «фінт вухами», в останній момент піддавшись звабам Шахтаря. Це теж може мати значення.



Трансфери у футболі - це дуже просто в комп'ютерному менеджері. В реальному житті все значно важче і обрамлене великою кількістю найрізноманітніших нюансів»,

- написав у свої конференції на «Мatchday» Вацко.