Офіційно: «Дніпро» та «Хайдук» зіграють в Києві на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 13 Серпня, 10:28
За інформацією офіційного сайту «Дніпра», матч з «Хайдуком» відбудеться на НСК «Олімпійський».

Перший матч раунду плей-офф Ліги Європи «Дніпро» - «Хайдук» відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський» 20 серпня в 19:00. Таке рішення було прийнято після того, як УЄФА проаналізував ситуацію в Дніпропетровську. «Ситуація ще не повернулася в нормальне русло і не може розглядатися як дозволяє проводити міжнародні матчі», - йдеться в листі, отриманому від УЄФА.

Варто зазначити, що попередній матч в рамках Ліги чемпіонів проти ФК «Копенгаген» «дніпряни» також зіграли в Києві.