Перший матч раунду плей-офф Ліги Європи «Дніпро» - «Хайдук» відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський» 20 серпня в 19:00. Таке рішення було прийнято після того, як УЄФА проаналізував ситуацію в Дніпропетровську. «Ситуація ще не повернулася в нормальне русло і не може розглядатися як дозволяє проводити міжнародні матчі», - йдеться в листі, отриманому від УЄФА.
Варто зазначити, що попередній матч в рамках Ліги чемпіонів проти ФК «Копенгаген» «дніпряни» також зіграли в Києві.