Анатолій Бузнік: «Приїзд «Динамо» - свято футболу для кіровоградських вболівальників»

Динамо Київ 13 Серпня, 11:16
Головний тренер кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузнік коротко прокоментував результати жеребкування 1/16 фіналу Кубка України.

«Нам випало зіграти з одним із лідерів українського футболу. «Динамо» – це багаторазовий чемпіон та володар Кубків України та СРСР. Що може бути краще? Це стимул для нас, це свято футболу для кіровоградських вболівальників. Матч з «Динамо» для нас є почесним . Ми з нетерпінням очікуємо цієї зустрічі. Кращого суперника не придумати», -

зазначив Анатолій Бузнік у коментарі для офіційного сайту «Зірки»

.