Відомій футбольний менеджер Дмитро Селюк - про проблеми «Динамо» у пошуку нового нападаючого.
«Я чомусь думав, що у» Динамо «буде альтернативний варіант на випадок продажу Ідейє, тим більше виручили за нього непогані гроші (12,6 млн євро). Нападаючі частіше травмуються, ніж інші гравці, а значить, в обоймі треба мати не 1-2, а 3-4 як мінімум. А тут вийшло, що після травми Мбокані у «Динамо» виникли проблеми. Я не думаю, що Ігор Суркіс зараз готовий витратитися на хорошого форварда. Мало хто нині захоче їхати в Україну, - цитує Селюка
Бразильці? Я з ними не працюю принципово: це дуже специфічна публіка, яка не відрізняється порядністю. Трохи що не так - починають бідкатися і проситися додому, до мами або дружині під спідницю. Та й в «Динамо» бразильці якось не приживаються, рано чи пізно з ними виникають проблеми. Швидше слід шукати або в Східній Європі, або в Африці. Є у мене в «Челсі» непоганий 19-річний форвард, африканець, який би пішов в оренду в «Динамо» з метою отримати ігрову практику і заявити про себе... Але поки не буду називати конкретні прізвища, а то ще подумають, що я когось нав'язую київському клубу. А стосовно 20 мільйонів євро за Жуніора Мораеса... Вочевидь неадекватна ціна за гравця, який через півроку стане вільний агентом. Але він непоганий форвард і забиває».