Новачок
«
Говерли
»
прокоментував свій перехід в ужгородський клуб.
- Сергій, вас вже можна привітати: відтепер ви - гравець «Говерли»?
- Майже. Залишилися дрібні нюанси з приводу особистого контракту. Думаю, через день-два про мій перехід можна буде говорити з повною упевненістю.
- «Говерла» - це те, що потрібно вам зараз, або те, то залишилося через відсутність інших варіантів продовження кар'єри?
- В основному, зіграло роль те, що з початку літа у мене не вийшло перейти в інший клуб, хоча варіанти були. А у випадку з «Говерлою», В'ячеслав Вікторович Грозний сказав, що зацікавлений у співпраці зі мною. Потім я приїхав в Ужгород, все побачив на власні очі, поспілкувався ще раз з головним тренером, керівниками клубу. Вони мене запевнили, що фінансова ситуація в клубі буде змінюватися на краще.
- Цього було для вас достатньо?
- На даному етапі - так. Я прийняв рішення, що ні довгостроково, але на цей сезон залишуся в «Говерлі».
- І все ж: не сильно бентежать фінансові проблеми «Говерли»? Футболісти вже скільки місяців не отримували зарплату до недавнього часу.
- Звичайно, хотілося б, щоб подібних проблем не було ні в одному українському клубі. Але ви знаєте, що з нинішньою ситуацією в країні дуже мало клубів без заборгованостей перед гравцями, без боргів. Напевно, власникам клубів зараз не зовсім до футболу. Але, повторюся, керівники «Говерли» сказали мені, що потихеньку клуб почав повертати гравцям борги і що найближчим часом борги постараються закрити остаточно. Звичайно, не знаю, як все складеться, але вірю, що люди старанно працюють в цьому напрямку.
- До переїзду в Ужгород де ви займалися? Можливо, були на перегляді в інших командах, де були забезпечені якісним тренувальним процесом?
- Я був удома, в Одесі, і тренувався з місцевими колективами. Більше нікуди особливо не їздив. В цей час агенти розмовляли з представниками деяких клубів, а я чекав. Зрештою чекати і на щось сподіватися я втомився. Тому коли надійшла конкретна пропозиція від «Говерли», я прийняв рішення про перехід.