Президент «Бешикташу» роздратований упертістю Ігоря Суркіса

Динамо Київ 13 Серпня, 20:10
Президент стамбульського «​​Бешикташу» Ахмет Нур Чебі висловив роздратування упертістю київського «​​Динамо» в переговорах щодо трансферу марокканського півзахисника киян Юнеса Беланда.

Ігор Суркіс вимагає від турецького колеги 13 мільйонів євро за перехід 24-річного футболіста, і не хоче стримати свої апетити. «Динамо» - багатенький продавець. Вони вимагають 13 мільйонів євро. Але у нас немає таких грошей. В нинішніх умовах укладення угоди виглядає дуже складним питанням», -

цитує Чебі «Обозреватель», посилаючись на

Hur Haber.