Ігор Литовка: «Ми дали «Динамо» бій, а вони не награли на перемогу»

Динамо Київ 14 Серпня, 06:52
Голкіпер «Олімпіка» Ігор Литовка поділився думкою про стартовий відрізок чемпіонату України для своєї нової команди, а також розповів про те, як виник варіант переходу в донецький клуб.

«Я прибув до розташування «Олімпіка» лише напередодні матчу з «Чорноморцем», тому не дивно, що ворота захищав Заур Махарадзе, який відмінно проявив себе в минулому сезоні в першій лізі. І його в жодному разі не можна звинувачувати в поразці в Одесі. Швидше за все, хлопці просто перегоріли і не продемонстрували своїх найкращих якостей.

Однак, ця невдача тільки допомогла нам згуртуватися, і, зміцнивши ряди декількома новачками, вже в наступному поєдинку, з луганчанами, «Олімпік» постав зовсім іншою командою. І, я вважаю, що ми перемогли «Зорю» заслужено. Ось що значить відмінний мікроклімат в колективі! Та й з «Динамо», якби програли в компенсований час через мої помилки, це було б несправедливо. Адже ми дали киянам бій, а вони не награли на перемогу.

Після того як «Севастополь», за який я виступав протягом семи років, припинив своє існування, мені надали статус вільного агента, і я поїхав працевлаштовуватися в московське «Торпедо». На зборі в Австрії зарекомендував себе добре, проте до конкретики в переговорному процесі справа не доходила. А тут якраз зателефонував мій агент і сказав, що з'явилася можливість спробувати свої сили в «Олімпіку». Я терміново повернувся в Україну і незабаром підписав з донеччанами річний контракт. Поки що мене все влаштовує», - цитує Литовку «Трибуна», посилаючись на газету «Команда».