Матч між «Металістом» і «Говерлою» буде благодійним

Футбол України 14 Серпня, 07:57
Про це повідомляє офіційний сайт харківського клубу.

Про це повідомляє офіційний сайт харківського клубу.

«За рішенням керівництва клубу кошти, виручені від продажу квитків на матч 4 туру Прем'єр-ліги» Металіст"-"Говерла», будуть спрямовані на допомогу дітям-сиротам, постраждалим в зоні бойових дій.

ФК «Металіст» закликає всіх харків'ян прийти на стадіон і підтримати благодійну акцію!».