Після матчу чемпіонату U-19 «Карпати» - «Динамо» (2:1) тренер киян Юрій Лень прокоментував гру своїх підопічних і розповів, що не вдалося зробити для перемоги.
- На жаль, багато хто не впорався з емоціями в першому таймі. Не сказав би, що перегоріли, але, на жаль, ми не витримали темпу, рухнула структура, не було цілісності в грі, хоча на контратаках мали непогані моменти. Якби ми хоча б не пропустили на останніх секундах, можливо, все було б інакше. Так, заробили курйозний пенальті, так, була низка невикористаних моментів. Словом, питань багато. У чому не можу дорікнути своїм підопічних, перш за все, в другому таймі, так це у бажанні та боротьбі. Але, на жаль, цього поки замало. Є багато, над чим працювати.
На жаль, міцно вкоренилися погані звички і навички у наших футболістів, які переробити і виправити дуже складно, хоча ми над цим працюємо. Будемо старатися це змінити. Будемо працювати з тими 20-ма футболістами, які у нас є. А час покаже, хто з них гратиме, а хто - ні. Поки конструктиву було не так багато, як хотілося б. Бажання і боротьби вистачало, але не творення. Хоча, як правило, такі ігри видовищними не бувають. У суперника - бійцівська команда, вони мають зуб на «Динамо». Будемо продовжувати працювати, дивимося вперед і сподіваємося на те, що незабаром наша гра зміниться в кращий бік. У нас для цього є ще три тижні підготовки, адже наступна гра тільки 3-го вересня з «Волинню».
- Наймолодшим на полі був Олександр Шаріло, але в грі він не скромничав і не ніяковів...
- У перерві я сказав деяким нашим футболістам, що вони повинні брати приклад з цього хлопчика. Незважаючи на те, що він наймолодший, на футбольному полі був якщо не лідером, то заводієм атак і непоступливим у боротьбі. Це свідчить про сильний характер, який придбати складно - він вбирається з молоком матері. Хоча виховати футболіста відчайдушним можна.