Колишній півзахисник збірної України Максим Калініченко у рамках конференції на matchday.ua прокоментував, чи вірить він у те, що Артем Мілевський заграє у Хорватії.
«Це останній шанс Мілевського довести собі, що він футболіст. Якщо не заграє, то буде звинувачувати себе. «Хайдук» - це дуже сильний клуб, а Хорватія - футбольна країна. Він виявився в далеко не останньому клубі. Я сподіваюся, що Україна не втратить Мілевського як футболіста», - зазначив Калініченко