Президент ФФУ розповів, як
Федерація
відреагувала на участь кримських команд у Кубку Росії.
- На нашій території провели якісь кубкові матчі. Про це ми не знали, нас ніхто не ставив до відома. Побачивши ці матчі, ми відразу зробили офіційні заяви у найвищі органи нашої влади - ФІФА та УЄФА.
Ми чітко виклали свою позицію і вимагаємо від цих організацій вжити тих заходів, які передбачені параграфами і пунктами статутних документів, -
циту
є Конькова канал «Футбол1».