У Донецьку обстріляли будинки, в яких жили легіонери «Шахтаря»

Футбол України 15 Серпня, 06:26
Самі футболісти покинули місто і живуть в Києві. 14-го серпня в Донецьку в результаті обстрілів постраждав елітний житловий комплекс в центрі міста, - повідомляє xsport.ua з посиланням на OhramOnline.

Самі футболісти покинули місто і живуть в Києві. 14-го серпня в Донецьку в результаті обстрілів постраждав елітний житловий комплекс в центрі міста, - повідомляє xsport.ua з посиланням на

OhramOnline

.

За даними видання, яке посилається на слова місцевої жительки, в результаті атаки терористів постраждали два будинки, в одному з яких проживали гравці «Шахтаря», легіонери з Бразилії Луїс Адріано і Дуглас Коста. Жінка впевнена, що це все витівки сепаратистських заколотників, які ведуть стрілянину з колишньої шахти:

«Це стріляли терористи, а не українська армія. Вони стріляють по мирних людях».