Відомий
телекоментатор
Віктор Вацко у своїй конференції на Мatchday прокоментував трансфер Вукоєвича та ситуацію з пошуком форварда для «біло-синіх» Київ та спрогнозував, хто, можливо, стане
«
майбутнім» для «Динамо».
- Якби в молодіжці «Динамо» був форвард, готовий вже зараз відразу вирішувати завдання, поставлені перед першою командою, думаєте, йому не надали б шансу?
Коли я працював в «Карпатах», ми звернули увагу на Романа Яремчука, який тоді грав за «Динамо» Ю-19. Сам хлопець зі Львова, його батько грав за «Карпати». Наскільки мені відомо, в минулому році «Карпати» вели переговори з Ігорем Суркісом про оренду цього гравця. Але Ігор Михайлович відмовив, пославшись на те, що для УПЛ хлопець ще «сируватий» і «Динамо» не хоче таким чином його ламати. Тим більше що Роман перейшов в «Динамо-2» і почав отримувати ігрову практику в дорослому справжньому чоловічому футболі нашої першої ліги. Можливо, він стане цим майбутнім «Динамо». Але ще не зараз.
Ярмоленко починав центрфорвардом. Тренерському штабу «Динамо» про це чудово відомо.
Воронін, Шацьких, Мораес і Девіч? Я підозрюю, що жодного з перерахованих футболістів в «Динамо» влітку не буде. І появі одного з них у складі команди Сергія Реброва здивуюся значно більше, ніж, скажімо, появі в «Динамо» Янніка Болі з «Зорі».
Про перехід Вукоєвича:
«Не володіючи інсайдерською інформацією, для себе ситуацію з Вукоєвичем бачу як аванс українським молодим футболістам.
Враховуючи сучасну європейську тенденцію підбору гравців в опорну зону, можу також передбачити іспанську логіку тренерського штабу «Динамо» щодо тактичної обмеженості Огнєна для гри в центрі півзахисту і на атаку. Зараз відібрати м'яч і віддати його ближньому - мало. Але, знову ж таки, це лише моя суб'єктивна думка».