Віктор Вацко: «Підозрюю, що нікого з четвірки Мораес, Девіч, Воронін або Шацьких в «Динамо» не буде»

Динамо Київ 15 Серпня, 07:21
Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй конференції на Мatchday прокоментував трансфер Вукоєвича та ситуацію з пошуком форварда для «біло-синіх» Київ та спрогнозував, хто, можливо, стане «майбутнім» для «Динамо».

Відомий

телекоментатор

Віктор Вацко у своїй конференції на Мatchday прокоментував трансфер Вукоєвича та ситуацію з пошуком форварда для «біло-синіх» Київ та спрогнозував, хто, можливо, стане

«

майбутнім» для «Динамо».

- Якби в молодіжці «Динамо» був форвард, готовий вже зараз відразу вирішувати завдання, поставлені перед першою командою, думаєте, йому не надали б шансу?

Коли я працював в «Карпатах», ми звернули увагу на Романа Яремчука, який тоді грав за «Динамо» Ю-19. Сам хлопець зі Львова, його батько грав за «Карпати». Наскільки мені відомо, в минулому році «Карпати» вели переговори з Ігорем Суркісом про оренду цього гравця. Але Ігор Михайлович відмовив, пославшись на те, що для УПЛ хлопець ще «сируватий» і «Динамо» не хоче таким чином його ламати. Тим більше що Роман перейшов в «Динамо-2» і почав отримувати ігрову практику в дорослому справжньому чоловічому футболі нашої першої ліги. Можливо, він стане цим майбутнім «Динамо». Але ще не зараз.

Ярмоленко починав центрфорвардом. Тренерському штабу «Динамо» про це чудово відомо.

Воронін, Шацьких, Мораес і Девіч? Я підозрюю, що жодного з перерахованих футболістів в «Динамо» влітку не буде. І появі одного з них у складі команди Сергія Реброва здивуюся значно більше, ніж, скажімо, появі в «Динамо» Янніка Болі з «Зорі».

Про перехід Вукоєвича:

«Не володіючи інсайдерською інформацією, для себе ситуацію з Вукоєвичем бачу як аванс українським молодим футболістам.

Враховуючи сучасну європейську тенденцію підбору гравців в опорну зону, можу також передбачити іспанську логіку тренерського штабу «Динамо» щодо тактичної обмеженості Огнєна для гри в центрі півзахисту і на атаку. Зараз відібрати м'яч і віддати його ближньому - мало. Але, знову ж таки, це лише моя суб'єктивна думка».