На матчі «Черкаського Дніпра» і молодіжної збірної України для армії зібрали близько мільйона гривень

Футбол України 15 Серпня, 09:21
Благодійний товариський матч між «Черкаським Дніпром» і молодіжною збірною України зібрав для української армії непогану суму.

Благодійний товариський матч між «Черкаським Дніпром» і молодіжною збірною України зібрав для української армії непогану суму, повідомляє UA-Football.

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор черкасcкого клубу Володимир Лашкул.

«Нам вдалося продати квитків всього лише 3790. Хоча, відверто кажучи, я розраховував, що черкаський вболівальник підтримає цю патріотичну акцію. Решту суми надали спонсори клубу», -

заявив Володимир Лашкул

.

Зокрема, УФІ дала 250 000 грн, Новокаховський річковий порт - 50 000 грн, Медіа Спорт Промоушн - 10 000 грн, Агрорось - 10 000, фізичні особи та Черкаська обласна федерація футболу - 500 000. Також свою непосильну лепту у спільну справу вніс і Черкасигаз, пожертвувавши 300(!!!) грн.

«Командир присутньої вчора на матчі частини вже надав нам список, що потрібно для солдат. Ми, все що потрібно, звичайно, купимо і публічно передамо це солдатам. Можливо навіть перед матчем «Черкаського Дніпра» і «Говерли» на Кубок України 23 серпня. вболівальники повинні бачити, куди пішли їхні гроші», -

зазначив Володимир Лашкул

.