Валерій Лебідь: «Була впевненість, що «Динамо» не програємо»

Динамо Київ 15 Серпня, 12:18
25-річний опорний півзахисник «Олімпіка» розповів про добрі передчуття усього донецького колективу напередодні зустрічі з київським «Динамо».

25-річний опорний півзахисник «Олімпіка» розповів про добрі передчуття усього донецького колективу напередодні зустрічі з київським «Динамо».

«

Була впевненість, що ми, як мінімум, не програємо. І не в одного мене, в усіх хлопців. Так, у підсумку, і сталося. Хоча впродовж матчу навіть були передумови для того, щоб засмутити воротаря динамівців Олександра Рибку, -

наводить слова Лебідя

ukrfootball.ua

.

Для нас у матчі з «Динамо» найголовніше було надійно зіграти в обороні, що й вдалося. Як кажуть, якщо нуль позаду, то це вже одне очко в кишені».